Podmienky

Všeobecné obchodné podmienky účasti na tanečnom tábore

Vyplnením registrácie súhlasíte s týmito Všeobecnými obchodnými podmienkami účasti na tanečnom tábore
(ďalej len podmienky účasti):

1. Organizátor - organizátorom Denného tanečného tábora Siluet (ďalej len tábor) je občianske združenie Tanečná skupina Siluet Bratislava,, IČO: 50055500 ďalej len organizátor).


2. Objednávateľ - objednávateľom sa rozumie rodič/zákonný zástupca dieťaťa.


3. Dieťa - je priamy účastník tábora. Tábor je určený deťom vo veku 7 -  12 rokov.


4. Registrácia - v prípade záujmu o tábor je potrebné vyplniť online registráciu. Odoslaním registrácie objednávateľ súhlasí s týmito podmienkami účasti a zaväzuje sa ich dodržiavať.


5. Záväzné prihlásenie - po obdržaní pokynov k platbe je potrebné vykonať úhradu za tábor najneskôr do 15 dní, resp. do dátumu splatnosti uvedenom na faktúre. Po pripísaní sumy na účet organizátora má dieťa v tábore miesto záväzne rezervované. V prípade neuhradenia ceny v určenej lehote rezervácia zaniká a miesto bude uvoľnené ďalším záujemcom.


6. Turnus - tábor sa koná v týždenných turnusoch (pondelok - piatok). Objednávateľ prihlasuje dieťa na celý týždeň vybraného turnusu. V prípade, že sa dieťa z akýchkoľvek dôvodov niektorého dňa nezúčastní, nevzniká mu nárok na vrátenie ceny za vymeškané dni.


7. Miesto konania - SD Prievoz - Kaštieľska 30. Aktivity počas dňa sa konajú buď v tanečnej sále Siluet, alebo v blízkom okolí SD Prievoz.


8. Program tábora - pozostáva z tanečných, gymnastických tréningov, animačných programov. Podrobný program tábora bude zaslaný všetkým účastníkom týždeň vopred.


9. Denný program - denný program tábora trvá od 8:00 - 16:00 hod.
8:00-8:30 príchod detí, 08:30-10:00 program, 
10:00-desiata, 10:30-12:30 program, 
12:30-14.00 obed, 14:00-15:30 program, 
15:30 olovrant, 15:30-16:00 program, 
16:00 odchod detí


10. Cena za tábor:
230,00 € / celodenný tanečný a animačný program, strava 3 x denne (osobitná strava v prípade viacerých intolerancií)


11. Strava a pitný režim - organizátor sa zaväzuje zabezpečiť deťom celodennú stravu (desiata, obed, olovrant) a nápoje(voda, čaj) počas celého tábora. Deti sa stravujú v reštaurácii. Objednávateľ má možnosť vybrať pre dieťa stravu z týchto dostupných možností: normálna, bezlepková, bezlaktózová. Za bezlepkovú a bezlaktózovú stravu je k cene za tábor pripočítaný príplatok +2 eur na deň. V prípade iných potravinových obmedzení alebo požiadaviek mimo ponúkaných možností je potrebné deťom pribaliť vlastnú stravu, ktorú si dieťa prinesie denne so sebou.

12. Povinné doklady - objednávateľ je povinný pred nástupom dieťaťa do tábora priniesť:Kópiu preukazu poistenca


13. Zdravotné a iné obmedzenia dieťaťa - objednávateľ je povinný písomne informovať organizátora o všetkých zdravotných obmedzeniach dieťaťa, ochoreniach, alergiách a užívaných liekoch. Organizátor nezodpovedá za škodu na zdraví ani inú vzniknutú škodu v prípade, ak objednávateľ neposkytol organizátorovi všetky relevantné informácie týkajúce sa dieťaťa, jeho zdravotného stavu, fyzických a psychických obmedzení, alergií, užívaných liekoch alebo iných limitoch dieťaťa. Lieky sa v tábore deťom nepodávajú.


14. Ranný príchod detí - objednávateľ sa zaväzuje priviesť dieťa do tábora na miesto konania a to v čase medzi 8:00 - 8:30 hod. a potvrdiť príchod dieťaťa vedúcemu tanečného tábora. Vedúci tábora poznačí príchod dieťaťa v prezenčnej listine.


15. Odchod detí - objednávateľ je povinný vyzdvihnúť dieťa z tábora na mieste a v čase podľa denného programu tábora (o 16.00 hod.) inak mu bude účtovaný poplatok 10 eur za každých začatých 30 minút. Dieťa môže samostatne odísť z tábora len s písomným súhlasom rodiča/zákonného zástupcu. Písomný súhlas je potrebné odovzdať vedúcemu tábora pred nástupom dieťaťa do tábora.


16. Zrušenie účasti objednávateľom - objednávateľ je oprávnený aj bez udania dôvodu písomne zrušiť účasť dieťaťa v tábore - najneskôr jeden deň pred dňom stanoveným ako začiatok turnusu a to zaplatením odstupného (storna), vo výške:
vo výške 20 % z ceny tábora v prípade, ak k zrušeniu účasti došlo v lehote viac ako 30 dní pred nástupom na tanečný tábor,
vo výške 50 % z ceny tábora v prípade, ak k zrušeniu účasti došlo v lehote 7 - 14 dni pred nástupom na tanečný tábor,
vo výške 100 % z ceny tábora v prípade, ak k zrušeniu účasti došlo v lehote menej ako 7 dni pred dnom nástupu na tanečný tábor.

17. Neúčasť zo zdravotných dôvodov - organizátor sa zaväzuje vrátiť objednávateľovi 50% ceny za tanečný tábor v prípade, ak objednávateľ predloží lekársku správu o zdravotnom stave dieťaťa, ktorá neumožňuje jeho nástup do tanečného tábora zo zdravotných dôvodov.

Tieto všeobecné podmienky nadobúdajú platnosť a účinnosť dňa 03.03.2024.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie