Podmienky - pobyt

Všeobecné obchodné podmienky účasti na tanečnom tábore

Vyplnením registrácie súhlasíte s týmito Všeobecnými obchodnými podmienkami účasti na tanečnom tábore
(ďalej len podmienky účasti):

1. Organizátor - organizátorom SILUET DANCE KEMP 2024 (ďalej len tábor) je občianske združenie Tanečná skupina Siluet Bratislava,, IČO: 50055500 ďalej len organizátor).

2. Objednávateľ - objednávateľom sa rozumie rodič/zákonný zástupca dieťaťa.

3. Dieťa - je priamy účastník tábora. Tábor je určený deťom vo veku 8-20 rokov.

4. Registrácia - v prípade záujmu o tábor je potrebné vyplniť online registráciu. Odoslaním registrácie objednávateľ súhlasí s týmito podmienkami účasti a zaväzuje sa ich dodržiavať.

5. Záväzné prihlásenie - po obdržaní pokynov k platbe je potrebné vykonať úhradu za tábor najneskôr do 15 dní, resp. do dátumu splatnosti uvedenom na faktúre. Po pripísaní sumy na účet organizátora má dieťa v tábore miesto záväzne rezervované. V prípade neuhradenia ceny v určenej lehote rezervácia zaniká a miesto bude uvoľnené ďalším záujemcom.

6. Turnus - tábor sa koná v termíne 25.8.-29.8.2024. Objednávateľ prihlasuje dieťa na celý vybraný turnus. V prípade, že sa dieťa z akýchkoľvek dôvodov niektorého dňa nezúčastní, nevzniká mu nárok na vrátenie ceny za vymeškané dni.

7. Miesto konania - Piešťany (Hotel Korekt).

8. Program tábora - pozostáva z tanečných, gymnastických tréningov, animačných programov. Podrobný program tábora bude zaslaný všetkým účastníkom týždeň vopred.

9. Cena za tábor:
350,00 € / tanečný a animačný program, strava 5 x denne (osobitná strava v prípade viacerých intolerancií)

10. Strava a pitný režim - organizátor sa zaväzuje zabezpečiť deťom celodennú stravu (raňajky,desiata, obed, olovrant,večera ) a nápoje(voda, čaj) počas celého tábora. Objednávateľ má možnosť vybrať pre dieťa stravu z týchto dostupných možností: normálna, bezlepková, bezlaktózová. Za bezlepkovú a bezlaktózovú stravu je k cene za tábor pripočítaný príplatok +15 eur na celý turnus. 

11. Povinné doklady - objednávateľ je povinný pred nástupom dieťaťa do tábora priniesť:Kópiu preukazu poistenca

12. Zdravotné a iné obmedzenia dieťaťa - objednávateľ je povinný písomne informovať organizátora o všetkých zdravotných obmedzeniach dieťaťa, ochoreniach, alergiách a užívaných liekoch. Organizátor nezodpovedá za škodu na zdraví ani inú vzniknutú škodu v prípade, ak objednávateľ neposkytol organizátorovi všetky relevantné informácie týkajúce sa dieťaťa, jeho zdravotného stavu, fyzických a psychických obmedzení, alergií, užívaných liekoch alebo iných limitoch dieťaťa. Lieky sa v tábore deťom nepodávajú.

13. Zrušenie účasti objednávateľom - objednávateľ je oprávnený aj bez udania dôvodu písomne zrušiť účasť dieťaťa v tábore - najneskôr jeden deň pred dňom stanoveným ako začiatok turnusu a to zaplatením odstupného (storna), vo výške:
vo výške 20 % z ceny tábora v prípade, ak k zrušeniu účasti došlo v lehote viac ako 30 dní pred nástupom na tanečný tábor,
vo výške 50 % z ceny tábora v prípade, ak k zrušeniu účasti došlo v lehote 7 - 14 dni pred nástupom na tanečný tábor,
vo výške 100 % z ceny tábora v prípade, ak k zrušeniu účasti došlo v lehote menej ako 7 dni pred dnom nástupu na tanečný tábor.

17. Neúčasť zo zdravotných dôvodov - organizátor sa zaväzuje vrátiť objednávateľovi 50% ceny za tanečný tábor v prípade, ak objednávateľ predloží lekársku správu o zdravotnom stave dieťaťa, ktorá neumožňuje jeho nástup do tanečného tábora zo zdravotných dôvodov.

Tieto všeobecné podmienky nadobúdajú platnosť a účinnosť dňa 1.5.2024.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie