JUNIOR CAMP

 

POBYTOVÝ TÁBOR JUNIOR LETO 2023

pre dievčatá vo veku 13 a viac rokov

KATEGÓRIA JUNIOR 

KEDY:

KDE: LEHNICE - Villa Rose www.villarose.sk

CENA: 330 EUR

REGISTRÁCIA do: 30.4.2023

DOPRAVA : vlastná ( 30 km z Bratislavy )

Pobytový tanečný tábor Siluet Bratislava je 5 dní plných tanca, gymnastiky, zábavy, nových kamarátstiev, zážitkov pod vedením tanečných trénerov a členov tanečnej školy Siluet Bratislava. Tanečné tábory Vám prinášame každoročne počas letných prázdnin už od roku 2015. Zakladateľkou je Ing. Veronika Onderišinová, ktorá dohliada na plynulý chod táborov a taktiež sa podieľa spolu s ostatnými trénermi na každodennom programe.

V cene zahrnuté: ubytovanie, strava, pitný režím, celodenný program, tanečné a kondičné tréningy ( intenzívne), natáčania tanečného videa, súťaže, wellness, privátny bazén, relaxačná zóna a mnoho ďalšieho

Max. kapacita 8 osôb, preto prosím, ak máte záujem, rezervujte si miesto už teraz, nakoľko sa kapacita nebude navýšovať.

LEN pre členov Siluet Dance School

 

VŠEOBECNÉ PODMIENKY ÚČASTI

PRIHLÁŠKA záujemcov o tábor 2023

Pred vyplnením prihlášky sa oboznámte prosím s podmienkami účasti (preklik hore).

Ako zákonný zástupca/rodič prehlasujem, že som sa oboznámil/a so Všeobecnými podmienkami účasti na dennom tanečnom tábore Siluet, ktoré sú zverejnené na webovej stránke www.siluetbratislava.sk a súhlasím s nimi. : *

Ako zákonný zástupca/rodič súhlasím so spracovávaním obrazových, zvukových a zvukovo-obrazových záznamov.: *

Ako zákonný zástupca/rodič súhlasím so spracúvaním osobných údajov maloletej osoby ( na účely denného tábora Siluet): *

Kontrolný kód

i
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie